Beskrivning

Hemsjukvård, Margit Lindqvist; små nötningar i hörn och rygslut och längs ryggen. Gulnad rygg. Kluddat med kulspets på framsidan. Lite ytnött så upplevs lite flammig med något gråare partier. Invändigt namnad med kulspets, något gulnade sidor och hårt uppvikt på något ställe. En notering med kulspets finns. I gott skick överlag.

Elementär sjukvårdslära, Inga Johnsson; pärmen med nötningar längs kanterna och ryggen, mest i ryggsluten. Gulnad rygg. Övre bakre hörnet lite intryckt. Lite ytnött så mattas fläckvis. En gulaktig svagt synlig smutsfläck uppe till vänster på baksidan. Invändigt i bra skick.

Medicinsk terminologi, Acke Renander; Pärmen i dåligt skick, nött, trasig och tejpad. Invändigt är en de sidor också tejpade och den känns välbläddrad då sidkanterna är mjuka. Så långt ifrån toppskick.

Se gärna mina övriga auktioner för samfrakt.
Väntar gärna in era köp så det blir ett större paket istället för flera små, möjlighet finns att handla längre än de 14 dagarna som är satta automatiskt.

OBS! Från maj kommer inga nya böcker tillkomma då jag tar paus från böckerna tills i höst.

Objektnr 673 263 464

Visningar 7

Publicerad

AnmälSälj liknande

Köp mer och spara på frakten

 

Samfrakt

14 dagar

Andra har även tittat på

Jämför slutpriser

Vad är den värd?

Du kanske också gillar

Hemsjukvård, 1965 + Elementär sjukvårdslära, 1969 + Medicinsk terminologi, 1965

Slutar 8 maj 17:42

Utropspris

0 Bud

20 kr

23 kr med köparskydd.

emma100

Vännäs, Sverige

5.0

Verifierad

Toppsäljare

2 685 omdömen

Läs omdömen