Beskrivning

Säljer en vinyl LP av Stevie Ray Vaughan med titeln "Couldn't Stand the Weather". Ett måste för alla bluesrock-fans!

Skivan spelar mycket bra det finns minimal knaster inte mycket, man hörde bara nån gång.. , Jag har spelat och testat. Visuelt sett ser vi vinylen bra ut, de få märken som finns påverkar inte musiken mer än vad jag har sagt. fanns ingen skipning eller hopp när jag spelade den.

Omslaget har inte många skavanker , ..ingen splits. inte perfekt men väldigt bra. Jag har försökt att fånga det mesta på bild.

Samfraktar mer än gärna så glöm inte bort att kolla alla mina auktioner!
Ju fler wax i paketet-desto billigare per wax!
Men vänta med att betala och invänta info om du vinner mer än en auktion.

Titta på och förstora bilder för din egen uppfattning!

Jag försöker att skicka så fort jag kan men ibland kan det ta någon extra dag eller så.

Det är viktigt att du återkommer via PM om du vill ha specifika detaljer, att jag filmar vinylen, eller pressnummer så att du kan göra en bra bedömning själv - så att det inte finns några tvivelaktigheter eller missförstånd i efterhand.
..,Se bilder., Har försökt att bilda av. . Har många vinyl skivor till salu, Köp flera så blir porto inte så mycket. Jag kan samfrakta....och vänta in andra auktioner ni bjuder på.
Oftast Kan jag får en 3 tre stycken single LP samma porto.
/. Det du se i bilden är det du får.

- om ni inte betala direkt, så Betalningsinfo skickas via mail - Betalning ska ske inom 4 dagar efter auktionsslut, kontakta mig om du behöver mer tid. Vi säkert kan komma på en lösning.

Objektnr 667 015 368

Visningar 56

Publicerad

AnmälSälj liknande

Köp mer och spara på frakten

 

Samfrakt

7 dagar

Andra har även tittat på

Jämför slutpriser

Vad är den värd?

Du kanske också gillar

Stevie Ray Vaughan - Couldn't Stand the Weather - Vinyl LP 1984 KLASSIKER!!!

Slutar 21 mar 16:29

Ledande bud

80 kr

aerokar

JONSERED, Sverige

5.0

Verifierad

Toppsäljare

1 715 omdömen

Läs omdömen