Beschrijving

Vertaald door

Sprillans nya shotglas som legat oanvända i sin originalförpackning sen jag fick dem. Ordinarie pris i butik 499 kr. Här nedan klistrar jag in produktinformation från en butik som säljer glasen för den som vill förkovra sig.

”De fyra utsökta Happy Shotglasen kommer från den eftertraktade HAPPY-serien av Magnor och är en hyllning till en era då handmålade glas i skimrande färger var den hetaste modetrenden. Studio Magnor har skapat dessa praktiska shotglas i optimala storlekar, vilket gör dem både eleganta och perfekta för festliga tillfällen.

Varje Happy Shotglas är handmålat av erfarna glasmålare med pensel i tidlösa pastellfärger; guld, grön, rosa och blå. Det glittrande ljusspelet i dessa glas ger en känsla av glamour och lyx till varje shot. Med sina 6 cm i höjd och kapacitet på 3,5 cl är varje HAPPY SHOT-glas både litet och förnämligt.”

Item nr. 666 525 364

Aantal keer bekeken 16

gepubliceerd op

RapporteerVerkoop soortgelijk product

Koop meer en bespaar op verzendkosten

 

Gecomb. verzending

1 dag

Anderen vonden het ook leuk

Vergelijk definitieve prijzen

Hoeveel is het waard?

Dit vind je misschien ook leuk

Magnor Happy Shotglas 4-pack 3,5 cl Luster

Stopt 16 mrt 18:42

Start prijs:

0 Biedingen

SEK 222

MiaSupersöt

Stockholm, Zweden

5.0

Geverifieerd

Top verkoper

120 beoordelingen

Lees recensies