1/0
Beschrijving
Vertaald door
OBS: Kontrollera måtten:
Längd: 56 cmBröstvidd (armhåla till armhåla): 54 cm
Midjevidd: 49 cm
Nedre bredd: 53 cm
Ärmlängd: 61 cm
Produktinformation
Storlek: 40
Skick: mycket bra
Märke: Micha
Micha Storlek 40 Marinblå Kavaj med knappar
Långärmad kavaj från Micha i storlek 40. Denna stilfulla och eleganta kavaj i en vacker marinblå färg är perfekt för alla tillfällen. Med knappar framtill och en diskret logodetalj vid ärmen ger den en sofistikerad touch till din outfit.Lätt använda kläder i gott skick
Michas kläder är kända för sin höga kvalitet och stilrena design. Denna kavaj är inget undantag - den är lätt att använda och i utmärkt skick. Perfekt för dig som vill ha en tidlös och klassisk look som håller länge.Skapa din personliga stil med Micha
Ge din garderob en uppgradering med denna vackra kavaj från Micha. Kombinera den med en vit skjorta och kostymbyxor för en formell look, eller med jeans och en t-shirt för en avslappnad men stilfull outfit. Välj Micha för att skapa en stil som är unik för dig!Klicka på köp nu och addera denna fantastiska kavaj från Micha till din garderob idag!
Material och Färg:
Materialets sammansättning kan ses på bilderna 4-5. Om etiketten saknas, informujemy o tym. Färgerna på kläderna kan variera något beroende på skärminställning och ljusförhållanden. Vi fotograferar i en professionell studio med dagsljus-LED-lampor (5800K) för att få en så naturtrogen färgåtergivning som möjligt.
Returer:
Du har 14 dagars returrätt från mottagen vara, men köparen står för returkostnaden. Som ett alternativ till retur, kan du försöka sälja produkten vidare på Tradera. Om du köpte denna produkt från oss, är du välkommen att använda våra bilder i din annons.
Leverans:
Vi skickar din beställning inom 48 timmar från inköpsdatumet. Vårt huvudlager finns i Polen, och ditt paket skickas som prioriterad post med spårningsnummer via Postnord. Leveransen tar vanligtvis cirka 1-2 veckor, så var vänlig att ha detta i åtanke.
Kvalitetskontroll:
Alla våra artiklar genomgår en noggrann kvalitetskontrollprocess, som består av tre steg: inspektion vid ångstationen, vid fotografering, och slutligen vid mätning. Innan vi skickar produkten till dig, utför vi en slutkontroll för att säkerställa att kläderna är i mycket gott skick. Vi är stolta över vår samling på över 35 000 unika plagg som alla är noggrant utvalda och inspekterade.
Fördelar med att köpa second hand:
När du köper begagnade kläder bidrar du till en mer hållbar modeindustri. Produktionen av nya kläder innebär en stor miljöbelastning, med högt vattenanvändande och användning av kemikalier. Varje återanvänt plagg sparar värdefulla resurser och minskar belastningen på miljön.
Över 35 000 unika plagg att välja mellan:
Vår butik erbjuder ett stort urval av unika kläder, utan duplicerade artiklar. Du kan känna dig speciell och säker på att ingen annan har precis samma plagg. Vi mäter alla plagg noggrant för att hjälpa dig att hitta rätt passform.
Passar det mig?
För att säkerställa att plagget passar dig perfekt, rekommenderar vi att du jämför våra mått med måtten på dina egna kläder. Vi mäter alla plagg liggande på en plan yta och anger mått som total längd, bredd från armhåla till armhåla, ärmlängd och andra viktiga mått för att hjälpa dig göra rätt val.
Bilder av produkten:
Alla våra bilder är tagna av oss i vår professionella studio med LED-dagsljus för bästa färgåtergivning. Färgerna kan dock variera beroende på skärminställningar och bakgrundsbelysning. Bilderna visar exakt den produkt vi har till försäljning, och vi strävar efter att ge en så rättvis bild av plagget som möjligt.
Lagernummer: AP 8027
Meer van dezelfde winkel
Anderen vonden het ook leuk
Anderen vinden het ook leuk
Micha Storlek 40 Marinblå Kavaj med knappar
SEK 139