Beschrijving

Vertaald door

Ultralätt jacka från Henri Lloyd med Primaloft Insulation Technology som gör jackan: vattentät, med extrem andningsförmåga och vindtätt med ergonomisk design.
Storlek S, normal passform.
En innerficka med dragkedja.
Nytvättad, fräsch och ren. Det finns 2 mindre anmärkningar ( 2 sista bilder) men inget som påverkar användningen (trasiga gummiarmband och lite sliten tryck på kragen).

OBS! KOLLA GÄRNA OCH FÖRSTORA ALLA BILDER FÖR EGEN BEDÖMNING! HÖR AV DIG OM DU HAR NÅGRA FUNDERINGAR ELLER BEHÖVER FLER DIMENSIONER.

Varan skickas senast 3 dagar efter mottagen betalning. Jag paketerar omsorgsfullt, tar inte betalt för emballage Jag ansvarar inte för paketet efter att det är inlämnat för transport. Fraktkostnad kommer från Schenkers och Postnords prislistan.

Samfraktar gärna så kolla på mina alla auktioner!

Lycka till!!!

Item nr. 669 865 684

Aantal keer bekeken 28

gepubliceerd op

RapporteerVerkoop soortgelijk product

Koop meer en bespaar op verzendkosten

 

Gecomb. verzending

3 dagen

Anderen vonden het ook leuk

Vergelijk definitieve prijzen

Hoeveel is het waard?

Meer van het merk

Dit vind je misschien ook leuk

Henri Lloyd Genesis Primaloft Men, vattentätt jacka herr storlek S

Stopt 17 apr 15:37

Start prijs:

0 Biedingen

SEK 50

minapokemonkort

Skara, Zweden

5.0

minapokemonkort

Geverifieerd

Top verkoper

197 beoordelingen

Lees recensies